اخبار

اجرایی شدن پروژه ی قیمت تمام شده خدمات پایه پستی، یک گام رو به جلو است

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست،در جلسه، ارزیابی عملکرد استان های گروه پستی 8، مهندس نعمتی ، معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، در سخنانی به اولویت های شرکت ملی پست اشاره کرد، و گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، دو پروژه ی جی نف و قیمت تمام شده به لحاظ ساختاری و عملی، در اولویت شبکه ی پستی است.

وی افزود: در جریان جلسه ،مجمع صاحبان سهام ، از وضعیت کلی شبکه، ارزیابی به عمل آمده ،و مقرر شد بابت خدمات پایه ی پستی که پست ملزم به ارائه ی خدمت است، قیمت تمام شده تعیین، و مشخص شود.

مدیرعامل سپس به فضای کسب و کار ایجاد شده، براساس مأموریت های جدید شبکه ی پستی پرداختند و گفت: فناوری تغییرات زیادی در حوزه ی کسب و کار به وجود آورده است، که چنانچه نسبت به این تغییرات بی تفاوت باشیم، و یا دیر وارد عمل شویم ، از بازار عقب خواهیم ماند!

رئیس هیئت مدیره، از پست به عنوان یک بنگاه اقتصادی نام برد، که باید برای اداره ی خود در این حوزه فعالانه حضور داشته باشد، و بر همین اساس نمی توان به سادگی، از کنار تغییرات ایجاد شده رد شد.

مهندس نعمتی در ادامه به پروژه ی جی نف اشاره کرد و گفت: این پروژه بر اساس ارزیابی ها، درآمد و ترافیک خوبی را وارد شبکه خواهد کرد، و باید زیرساخت های آن با کمک دستگاه های ذیربط فراهم گردد، و هر چه سریع تر سرویس های مربوطه راه اندازی شوند.

مدیرعامل پس از آن، در خصوص راه اندازی برخی  از سرویس های با ارزش افزوده گفت: کیفیت عامل مهمی است، که در ایجاد و راه اندازی سرویس های متنوع و مختلف، به صورت سراسری نقشی اساسی دارد ، و این مهم تنها با نظارت دقیق و مستمر ، به ثمر خواهد نشست.

معاون وزیر همچنین، ارسال ملزومات نامه رسانی به استان ها را ،یکی دیگر از اقدامات مهم صورت گرفته در حوزه ی توزیع برشمردند و تصریح کرد: توجه به این حوزه و رفع نیازهای آنان ،می تواند در بهبود کیفیت خدمات موثر باشد، و مدیران واحدهای اجرایی، باید توجه ویژه ای به این امور نیز داشته باشند.

مهندس نعمتی با تأکید به اینکه ، قابلیت بسیار خوبی در بازار، برای حضور خدمات پستی وجود دارد، خواستار تلاش و جدیت بیشتر مدیران، در ماه های رو به پایان سال شدند و اظهار داشت: با توجه به برنامه های تدوین شده، از سوی معاونت های فنی و برنامه ریزی، انتظار می رود مدیران، به دقت و طبق برنامه پیش رفته ، و براساس مأموریت های جدید، برنامه ریزی نمایند.

وی تاکید کرد: تدوین برنامه ی سال 98 نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

تیم خبری پست بار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا