اخبار

استاندار اصفهان خواست تا در بخش گردشگری ، خدمات پستی گسترش پیدا کند

استاندار اصفهان در دیدار با مدیر کل پست این استان، گسترش دادن خدمات پستی به گردشگران خارجی را،  در مراکز توریستی و گردشگری توصیه کرد.

 رضایی ضمن تشکر، از خدمات حمل و نقل و ارسال مرسولات عالی پست، در طی سالهای اخیر، افزود: خدمات پست خارجی،  یکی از مهمترین نیازهای خدمات در شهر توریستی مثل اصفهان است ، که واجب است، تا مدیران و مسئولان به این موضوع مهم، توجه ویژه ای کرده و زمینه ی دسترسی سریعتر و راحت تر به این خدمات را فراهم کنند.

ایشان رعایت حقوق شهروندی، دادن خدمات در بخش فنّاوری و ابزارهای هوشمند، ، جلب زیاد رضایت مردم ، در بحث کمی و کیفی خدمات مورد نیاز را بسیار مهم تلقی کرد و اظهار داشت: توسعه دادن خدمات پستی، باعث افزایش سطح رفاه و آسایش بیشتر شهروندان شده و رضایت آنان را به همراه  دارد.

مدیر کل پست اصفهان هم در این دیدار،  گزارشی از کارکردهای کمی و کیفی پست اصفهان، از ابتدای سال تاکنون ارائه داد ، و در ادامه به شرح برنامه های پیش روی استان در حمل و نقل و جابجتیی مرسولات پستی،  در ماههای پایانی سال و سال آینده پرداخت.

باقری به تغییر روش های پست ، از ارائه ی خدمات سنتی،  به روش های بروز و جدید اشاره کرد و افزود: شبکه پستی کشور با بهره مندی از پیشرفت های فناورای، خدمات هوشمند و جدید و بروزی  که به مردم ارائه خواهد داد، همواره در حال ارتقاء و بهبود بخشی بیشتر این بخش از خدمات است.

وی با تأکید به این که پست استان با ، رویکرد و نگاه جدید، به ارائه خدمات به مردم خواهد پرداخت، تصریح کرد: با گسترش سطح گفتگو ها،  با سایر سازمان ها و ارائه خدمات اجرایی به نیابت از این سازمان ها ، در مراکز و واحدهای پستی سطح کشور، نقش بی مانندی، در حذف سفر های غیر ضروری و کاهش آلودگی های زیست محیطی به دنبال دارد. 

تیم خبری پست بار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا