Uncategorized

امنیتو قابل استفاده در خرید و فروش های کالا در دیوار و شیپور

استفاده از سرویس امنیتو برای ایجاد خرید آنلاین امن در دیوار و شیپور

امنیتو برای نخستین بار امکان خرید آنلاین امن را در پلتفرم هایی مانند دیوار و شیپور به وجود آورده است. با اضافه شدن سرویس خرید امن از صدها فروشگاه این امکان را به وجود آورده است. که ارسال محصولات به شکل سراسری به محل مورد نظر کاربران انجام بگیرد. با استفاده از خدمات سرویس امنیتو امکان خرید امن را در بازارهای نیازمندی های کشور به وجود آورده است.

خرید آنلاین

با استفاده از این سرویس خریداران می توانند با خیال راحت کالای مورد نظرشان را انتخاب کنند. و هزینه ی آن را به شکل کامل پرداخت کنند. پس از انجام این فرایند محصول مورد نظر با سرعت بالایی در محل تعیین شده به خریدار تحویل داده می شود. در صورتی که خریدار صحت و سلامت محصول مورد نظر را مورد تایید قرار دهد هزینه پرداخت شده توسط خریدار به حساب فروشنده واریز می گردد. در صورتی که خریدار کالای مورد نظر را تایید نکند مبلغ پرداخت شده به حساب خریدار بازگردانده می شود.. زمانی که دو فروشگاه های شیپور و دیوار از این قابلیت ها استفاده کنند هزینه ارسال بر عهده فروشنده خواهد بود.

خدمات امنیتو برای نیازمندی ها

سرویس امنیتو این امکان را برای هزاران فروشگاهی که در پلتفرم های شیپور و دیوار فعال هستند به وجود می آورد که از خدمات آن در راستای تسهیل خرید و فروش امن بهره بگیرند. با استفاده از این سرویس همه ی دسته بندی های موجود در این پلتفرم ها به جز استخدام، املاک و خودرو توسط سرویس خرید امن پشتیبانی می شود. فروشگاه ها می توانند با استفاده از خدمات امنیتو امکان پرداخت امن را ایجاد کنند. جالب است بدانید که این شیوه پرداخت شامل کالاهای دست دوم نیز می شود.

با استفاده از این سرویس کسب و کارهای آنلاین می توانند بعد از احراز هویت از مزایای خرید امن برخوردار شوند. با استفاده از این خدمات افراد می توانند در کوتاهترین زمان ممکن کالاهای خریداری شده را تحویل بگیرند.

خرید آنلاین

خرید آنلاین و امن و ایجاد اعتماد

مهمترین خدمات امنیتو به عنوان یک پلتفرم مناسب برای ایجاد خرید امن این است که میان خریدار و فروشنده اعتماد لازم را به وجود بیاورد. در هنگام خرید آنلاین خریدار هزینه کالا را پرداخت می کند. هزینه پرداخت شده تا زمان تحویل کالای مربوطه و مشاهد و تایید آن در یک حساب واسط امانی امنیتو قرار می گیرد. در صورتی که مرسوله توسط خریدار مورد تایید قرار بگیرد شرایط تحویل هزینه به نفع فروشنده آزاد خواهد شد.

سرویس امنیتو با هدف ایجاد امنیت برای مشتریان به وجود آمده است. در صورتی که خریدار صحت و سلامت کالا را تایید نکند وجه پرداخت شده به حساب خریدار باز می گردد. هزینه ارسال نیز باید توسط فروشنده پرداخت گردد.

علاوه بر دیوار و شیپور همه دارندگان همه ی فروشگاه های آنلاین که در بسترهای مختلف فعالیت دارند می توانند از این سرویس بهره مند شوند. این بسترها شامل فروشگاه های تلگرامی، اینستاگرامی، ساب مارکت ها و وبسایت ها می شوند. این فروشگاه ها می توانند با استفاده از سرویس های پستی مانند ماهکس، یارباکس، پستبار، چاپار، ماهکس، یارباکس با زمانبندی های مختلف به ارسال مرسوله های مختلف بپردازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا