Uncategorized

انواع برنامه های مسیریابی هوشمند گوشی

انواع برنامه های مسیریابی هوشمند گوشی

انواع برنامه های مسیریابی هوشمند گوشی تلفن را باید بشناسید تا یکی از آنها را انتخاب کنید. دقت داشته باشید که زمان نصب هر یک از سیستم های مسیریابی باید ویژگی های سیستم عامل گوشی خود را به خوبی بشناسید. این مسئله که بدانید سیستم عامل گوشی شما کدام یک از برنامه های مسیریابی را پشتیبانی می کند بسیار مهم است. هر یک از برنامه هایی که برای مسیر بندی هوشمند هستند را باید از نظر استانداردها و ویژگی هایی که دارند مورد بررسی قرار دهید. در گذشته بسیاری از افراد به راحتی نمی توانستند مقصد را پیدا کنند. امروزه با استفاده از سیستم مسیریابی دقیق و هوشمند افراد می‌ توانند در کمترین بازه زمانی به مقصد برسند.

معرفی برنامه های مسیریابی هوشمند در موبایل

برخی از مهم‌ ترین برنامه‌ های مسیریابی هوشمند که باید با آنها آشنا باشید عبارت هستند از :

مسیریابی هوشمند

1. برنامه ویز

 برنامه ویز به عنوان یکی از بهترین برنامه های مسیر بندی هوشمند می باشد. این برنامه به عنوان یکی از مسیریاب های مطمئن و قدیمی شناخته می‌ شود. شما زمانی که این برنامه را نصب کنید علاوه بر پیدا کردن مطمئن ترین راه های مقصد می توانید در مورد ترافیک، تصادفات، ساختار جاده، جاده های مسدود شده، کنترل دوربین های سرعت پلیس و … اطلاعات بیشتری کسب نمایید. برنامه ویز تمامی اطلاعات را جمع‌آوری می‌ کند و در کمتر از ۲۴ ساعت می تواند اطلاعات را به کاربران ارائه دهد.

 اپلیکیشن ویز در گوشی های اندروید و گوشی های آیفون نصب می شود. بعد از اینکه این مسیریاب را دانلود کردید باید برای استفاده از آن موقعیت و لوکیشن را وارد نمایید. پس از آن گزینه شروع را انتخاب کنید. بعد از خواندن مقررات اپلیکیشن گزینه پذیرفتن را بزنید. اپلیکیشن ویز خدمات زیادی دارد که بسیاری از افراد به دلیل خدمات بی نظیر این اپلیکیشن از آن استفاده می نمایند.

2. برنامه بلد

 یکی دیگر از برنامه‌ های مسیریابی هوشمند برنامه بلد می باشد. نرم افزار بلد علی رغم پیگیری‌ های زیادی که دارد با موقعیت جغرافیایی کشور ایران هماهنگی زیادی کسب نکرده است. در واقع در شرایط متفاوت مانند ضعیف بودن سرعت اینترنت این برنامه کاربرد زیادی نخواهد داشت. در مکان های متفاوت مانند پارکینگ ها، پمپ بنزین ها، رستوران ها و … این برنامه به طور کامل خدمات لازم را ارائه نمی دهد. نرم افزار بلد بهترین نرم افزار های ایرانی می باشد که کاربردهای زیادی دارد.

کاربران با تمامی ویژگی ها و امکانات این برنامه مسیریاب آشنا نیستند. اگر از جمله افرادی هستید که این برنامه را روی گوشی خود نصب کرده اید باید در مورد مسیریابی آن اطلاعات بیشتری به دست آورید. جهت پیدا کردن مقصد و مسیریابی چندین روش ماندر این برنامه وجود دارد. جهت مسیریابی در صفحه اصلی می توانید مقصد را جستجو نمایید. پس از انتخاب کردن مقصد مسیریابی آغاز می گردد. در این قسمت شما به راحتی می توانید تمام مقاصد شهری مانند مراکز خرید، رستوران، خیابان و دیگر مناطق را جستجو نمایید.

مسیریابی هوشمند

3. مسیریابی هوشمند با برنامه نشان

یکی دیگر از برنامه هایی که مربوط به مسیریابی هوشمند است برنامه نشان می باشد. این برنامه جهت پیدا کردن مسیر های متفاوت کاربرد زیادی دارد. این برنامه با نقشه خیابان ها هماهنگ شده است. بر همین اساس می ‌تواند مسیرهای گوناگون را به طور کامل مشخص نماید. برنامه نشان رابط کاربری ساده ای دارد و تمامی افراد به راحتی می توانند از آن استفاده نمایند. در این برنامه شما با استفاده از انواع قسمت های برنامه می توانید قابلیت های آن را مورد استفاده قرار دهید. جهت دانلود این برنامه در گوشی های اندروید می توانید از فروشگاه های گوناگون آن را تهیه کنید.

 اگر از سیستم عامل آیفون استفاده می ‌نمایید فروشگاه سیب ایرانی، سیبچه و … را می توانید برای دانلود انتخاب کنید. بعد از دانلود و نصب این نرم افزار باید اجازه دهید که مسیر یا موقعیت جغرافیایی صادر شود. پس از آن نیاز است که مقصد را وارد نمایید تا مسیر های گوناگون به شما نشان داده شوند. استفاده از نوار ابزار پایین صفحه برنامه نشان برای اینکه به راحتی بتوانید از این برنامه استفاده کنید بسیار مهم است. در این قسمت با کلیک کردن روی گزینه کجا میخوای بری به راحتی می توانید مقصد خود را مشخص نمایید و سفرتان را آغاز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا