top

تبلیغات پستکس برای همکاران وفادار

پستکس، بزرگترین هاب آنلاین پستی در کشور، به همراه تیمی مجرب و متعهد، سعی بر آن داشته است، تا ضمن ارتقا کلاس سرویس دهی، فرهنگ و سواد پستی را نیز در جامعه افزایش دهد. منظور از سواد پستی، آگاهی مردم از انواع خدمات پستی، ممنوعیت ها، محدودیت ها و البته انواع کوریرهای موجود در بازارگاه پست ایران است. این مهم از طریق تبلیغات پستکس برای خدمات خود و نیز خدمات کوریرهای همکار است که در حکم بازوان پرتوان این هلدینگ محسوب می‌شوند.

تبلیغات پستکس

تبلیغات پستکس برای کوریرهای همکار

پستکس برای ارائه خدمات پستی خود با بسیاری از کوریر سرویس های موجود در کشور همکاری دارد. این کوریرها در بخش های مختلف حمل و نقلی اعم از جاده ای، ریلی و هوایی مشغول به فعالیت هستند. تیم مجرب گرافیست های شرکت پستکس در قالب معرفی و تبلیغ خدمات خود، کوریرهای همکار را نیز معرفی می‎کنند. بدین ترتیب تبلیغات پستکس فرا سازمانی خواهد بود.

خدمات لیبل و تبلیغ برای کسب و کارها

یکی از خدمات و تبلیغات پستکس ، امکان چاپ لیبل برای بسته های پستی، به سفارش فرستنده است. کسب و کارهای آنلاین در کنار دریافت خدمات بسته بندی و ارسال درب تا درب می‌توانند لوگوی خود را نیز در قالب لیبل بر روی بسته ها داشته باشند. این روش برای تبلغ برندها می‌تواند بسیار موثر باشد.

ارسال امن و سریع؛ بهترین تبلیغ

دنیای تبلیغات بسیار گسترده و متنوع است. تغییرات و نوآوری ها در این بازار لحظه ای بوده و هر روز شاهد خلاقیتی جدید یا حتی پلت فرمی جدید هستیم. اما همچنان بالاترین تبلیغ برای هر کسب و کاری خدمات رسانی درست و مطلوب است. تبلیغات پستکس برای مشتریان خود مبتنی بر همین اصل می‌باشد.

پستکس با ارائه خدمات درب تا درب به همراه امکان بسته بندی و چاپ لیبل و نیز سرویس هایی از قبیل پس کرایه، cod، شاپکس…روند خرید و ارسال را برای مشتریان بسیار ساده و دلپذیر کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا