Uncategorized

دانستنی های دیگر درباره ارسال سریع درون شهری

درباره ارسال سریع درون شهری

ارسال سریع درون شهری بر حسب مکان مبدا و مقصد فرق می کند. در واقع گاهی این مکان دور است و هر کاری کنیم، باز زمان رساندن بسته زیاد می شود. در واقع ارسال با پیک سریعترین روش ارسال است. که شما با استفاده از پیک موتوری و یا پیک درون شهری متنوعی که امروزه برای ارسال مرسولات وجود دارند. می توانید این کار را انجام دهید.

اگر کالای شما دارای سایز کوچکی است. با پیک موتوری، پیک های شخصی پیک هاب ، الوپیک تا اسنپ باکس و جدیدا تپسی می توان محموله و یا مرسوله را جا به جا نمود. اما اگر مرسوله بزرگ بود، پستکس برای ارسال کالاهای سنگین و در ابعاد بزرگ بسیار گزینه مهمی محسوب می گردد. در نهایت ارسال سریع درون شهری اقسام و انواع مختلفی دارد، که بر اساس موارد بسیاری این ارسال ها دسته بندی و صورت می گیرد.

ارسال درون شهری

میانگین زمان ارسال سریع درون شهری

ارسال سریع درون شهری در مورد ارسال پستی این طور است. که شما برای ارسال سریع پستی اگر این ارسال را به صورت پیشتاز انجام دهید. بسته پستی شما 2 الی 5 روز کاری بیشتر زمان صرف رسیدنش به مقصد نمی شود. اگر این پست سفارشی باشد. 3 الی 7 روز کاری زمان می برد و اگر پست ویژه باشد، 1 الی 2 روز زمان صرف رسیدن آن می شود.

ارسال ها بنا بر مسیر ارسال، دارای قیمت، سرعت، کیفیت و مواردی از این دست می باشند. که هر یک در تعیین میزان زمان ارسال آنها تاثیرگذار می باشد. در واقع اصل حمل و نقل یک بسته و کالا رسیدن محصول در شرایطی ایده ال با قیمتی مناسب است. این موضوع اگر رعایت گردد، می توان گفت کیفیت ارسال خوب و ایده ال بوده است.

ارسال درون شهری

نکات مورد توجه در ارسال یک کالا با پیک

در نهایت بعد از رعایت تمام نکات ارسال یک کالا، می توان تضمین نمود، هم مرسوله در زمان کمی ارسال خواهد شد و هم تحویل گیرنده از روند ارسال بسته خود از هر جهت رضایت کامل خواهد داشت. در واقع اگر بسته زود برسد، ولی بسته بندی آن مخدوش شده باشد و محصول داخل آن صدمه دیده باشد، باز می توان امتیازی را برای ارسال سریع پیک درون شهری در نظر گرفت.

پس در یک ارسال سریع، بایستی در ابتدای هر چیز صحت کالای ارسالی مدنظر قرار گیرد. سپس مسئله زمان و قیمت این ارسال مورد اهمیت واقع شود. بنابراین یک ارسال سریع بدون دارا بودن صحت و سلامت فیزیکی کالا، چندان اهمیت خاصی ندارد. پس مامورین ارسال بایستی با توجه به نکات مربوط به ارسال مرسوله که توسط شرکت به آنها گوشزد شده، در بهترین وضعیت استاندارد، بسته را به دست صاحبان آنها برسانند.

بنابراین اگر پیک موتوری و یا پیک درون شهری همه اصول و قوانین را درست و شایسته رعایت کند، مطمئنا بسته و مرسوله در سلامت فیزیکی کامل به دست تحویل گیرندگان در تایم زمانی پایینی می رسد.

پیک موتوری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا