اخبار

دیدار مدیران پست، و بنیاد شهید استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان مرکزی،  دیروز همزمان با اولین روز از فصل زمستان، ،محمد علی چراغی مدیر کل پست استان مرکزی ، با حضور در دفتر انصاری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

 در این دیدار که آقایان : عباسی معاون فنی و بازرگانی، گیلانی ریيس اداره کد گذاری و فناوری اطلاعات ، نژادی رییس اداره بازاریابی و سرویسهای نوین، ،عیسآبادی کارشناس روابط  عمومی پست استان، و معاونین مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشتند، چراغی ، ضمن تبریک انتصاب آقای انصاری و تبریک شب یلدا، توضیحات کاملی را در مورد خدمات  حمل بار و حمل و نقل قابل ارائه ی پست، به بنیاد شهید و امور ایثارگران،  و اهداف و نحوه ی عملکرد آن در سطح استان بیان نمودند!

 ایشان با تاثیرات مثبت واگذاری خدمات سازمان ها و ارگان ها، به پست افزود: در هر حال، رضایت خانواده ی محترم شهدا و ایثارگران،اولویت هر دو سازمان است که با کاهش مراجعه ها و صرفه جویی در وقت و هزینه ی آنها ،می توان به این امر مهم دست یافت.

 مدیر کل پست استان مرکزی، درخصوص خدمات قابل ارائه ی پست استان ، به بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز گفت:با توجه به وجود دفاتر پستی متعدد، در سطح شهر و روستا، و همچنین سطح دسترسی مردم به دفاتر پستی، امکان صدور گواهیهای متقاضیان و همچنین توزیع کالا و هدایای غیرنقدی، در درب منزل خانواده ی محترم شهدا و ایثارگران آماده است .

چراغی همچنین ، در ادامه به معرفی سرویس تمبر شخصی شرکت ملی پست اشاره کرد ، و آمادگی پست استان را برای چاپ تمبر شهدا و جانبازان گرانقدر، استان مرکزی  اعلام  کرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز، ضمن ابراز خوشحالی از این دیدار گفت : بزودی منطبق شدن بانک اطلاعاتی بنیاد شهید را بر پایه ی کد ملی و کد پستی، در دفاتر پستی استان آغاز خواهیم نمود ، و امیدواریم با بهره مندی از بانک اطلاعاتی پست،  بتوانیم خدمات بهتر و گسترده تری را،  به خانواده ی شهدا و جانبازان داشته باشیم!

ایشان در پایان با استقبال از سرویس تمبر شخصی، اظهار داشتند : تمبر یک قاب هنری کوچک است ، که می تواند خدمات شهدا و ایثارگران را تا ابد، ثبت و آن را جهانی نماید.

تیم خبری پست بار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا