اخبار

عضو هیئت مدیره در البرز بر ضرورت ایجاد تحول دیجیتالی و ارتقای کیفیت خدمات تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت ملّی پست، زرگوش در جلسه شورای اداری پست البرز، ضمن بررسی وضعیت ترافیک و نحوه ارائه خدمات  پستی حمل و نقل و حمل بار در این استان، به تشریح برنامه های تدوین شده ی  شرکت در راستای ارتقاء سطح کیفی ارائه ی مطلوب تر خدماتی پرداخت.

وی با اشاره به، تغییر نیازهای مشتریان و ضرورت طرّاحی سرویس های نوین ، جدید و متناسب با این نیازها، افزود: با توجه به فعّالیت اپراتورهای بخش خصوصی، باید در مسیر ایجاد جذّابیت خدمات و سرویس ها، محکمتر قدم برداشته، و ضمن اولویت قرار دادن تأمین رضایت مشتریان، سهم خود را از بازار بیشتر و افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه لازمه ی موفّقیت، استقرار تفکّر سیستمی، در سطح شبکه است، به اهمیت داشتن و حسّاسیت اقدامات مناسب، در راستای شناخت و توسعه ی بازار خدمات پستی پرداخت و گفت: تقویت فعّالیت های بازاریابی با هدف طرّاحی سرویس های جدید و  نوین و ورود به حوزه ی کسب و کارهای بروز وهمچنین جذب ترافیک هایی که دارای ارزش افزوده هستند، امری است ضروری و اجتناب ناپذیر .

زرگوش تلاش در جهت تقویت و ارتقای سطح فرهنگ پاسخگویی، به شهروندان و مشتریان و همچنین پیگیری مشکلات، و مسائل کارکنان را نیز دارای اهمیت ویژه توصیف کرد و تصریح کرد: تغییر مأموریت های پست، وظایف تمامی کارکنان در همه ی سطوح را سنگینتر کرده است.

عضو هیئت مدیره در ادامه ی سفر به پست البرز، در جمع موزعین این استان نیز حضور یافت، و ضمن تأکید بر  آغاز بکار اپراتورهای بخش خصوصی، ارائه خدمات با کیفیت، در راستای کسب رضایت مشتریان را برای دستیابی به مزیّت رقابتی مهم ارزیابی کرد.

زرگوش با بیان اینکه یکی از اهداف حاکمیت برای ارائه ی خدمات پستی ،کاستن از بار سفرهای زائد درون شهری و برون شهری و کاهش معضل های ترافیکی و آلودگی های محیط زیست است، افزود: شرکت ملّی پست برنامه منسجمی را در راستای استفاده از ناوگان موتورهای برقی ، با هدف کاهش و کم شدن آلودگی هوا ،و منطبق با استانداردهای خدمات سبز، همچنین متناسب با حجم امانات و مرسوله های پستی در دست اجرا دارد .

وی با پرداختن به موضوع افزایش حجم مرسوله ها و امانات پستی،  در سطح شبکه پستی کشور، گفت: یکی از برنامه های مهم مدیران ارشد شبکه،  همگام سازی پرداخت های غیرمستمر موزعین ، متناسب با حجم عملکرد و میزان توزیع و پخش است.

او در ادامه به توضیح برنامه ها و سیاست های شبکه ، در حوزه های مختلف به ویژه فرآیند توزیع پرداخت.  و از موزعین خواست همراه با این سیاست ها، تا رسیدن به تمامی اهداف،  مسئولین شرکت را یاری و کمک رسانند.

تیم خبری پست بار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا