Uncategorized

فراموشی و نحوه بازیابی کد رهگیری پست از طریق سامانه

فراموشی و نحوه بازیابی کد رهگیری پست از طریق سامانه

بسیاری از مشتریان شرکت پست بعد از دریافت کردن کد رهگیری امکان دارد آن را فراموش کنند. برای دریافت کدهای رهگیری باید نحوه بازیابی کد را به خوبی بدانید. گیرنده بسته پستی نیاز است نسبت به این مسئله که بسته در چه بازه زمانی دریافت می شود آگاهی بیشتری کسب کند و پیگیری لازم را انجام دهد. برای دریافت کدهای رهگیری گمشده می توانید به اداره پست مراجعه کنید. پس از مراجعه به اداره پست باید با متصدی در مورد گم شدن کدهای رهگیری مشورت نمایید. هر یک از اطلاعاتی که مربوط به ارسال بسته است را برای متصدی توضیح دهید تا بتوانید کد فراموش شده را دریافت نمایید.

 کد رهگیری

اطلاعات لازم برای پیگیری کدهای رهگیری گمشده

 دقت نمایید که برای دریافت کردن کد های فراموش شده باید اطلاعاتتان مانند نام، نام خانوادگی، کد ملی و … را ثبت کنید. پس از بررسی های لازم می توانید پیگیری مرسوله پستی را دریافت نمایید. اگر اطلاعاتی در مورد نحوه دریافت کد های گمشده ندارید بهتر است با کارشناسان ارائه کد رهگیری مشورت نمایید. مشتریان می توانند با استفاده از این کد که شماره ۲۴ رقمی دارد اطلاعات بسته خود را مورد بررسی قرار دهند. توجه داشته باشید که با تحویل هر یک از بسته‌ ها به اداره پست باید کد پیگیری مرسوله را دریافت کنید. برای کسب این کد نیاز به اقدام خاصی ندارید. اداره پست موظف می باشد که زمان دریافت بسته از مشتری کد پیگیری مرسوله را ارائه دهد تا مشتری اطلاعات لازم در مورد مرسوله پستی را داشته باشد.

پیگیری کد رهگیری بسته های پستکس

 برخی از افراد به دنبال پیگیری کردن وضعیت بسته هایی هستند که از سوی پستکس ارسال می گردد. آنها می‌ توانند از طریق سامانه پستکس با استفاده از کد رهگیری وضعیت بسته های شان را پیگیری نمایند. پستکس به عنوان یکی از شرکت هایی است که در کمترین بازه زمانی می تواند انواع مرسوله های پستی را به مقصد برساند. بسیاری از افراد برای اینکه از خدمات نوین پستکس استفاده کنند هزینه بیشتری پرداخت می نمایند ولی در کمترین بازه زمانی کالا را تحویل می دهند. دقت داشته باشید که برای دریافت هر یک از خدمات مربوط به شرکت پستکس باید اطلاعاتی که مربوط به نکات دریافت پیگیری کد است را بدانید.

اطلاعات هویتی برای دریافت کد رهگیری گمشده

 کارشناسانی که پیگیری انواع مرسوله های پستی را انجام می‌ دهند اطلاعات هویتی شما را دریافت خواهند کرد. اطلاعات هویتی تان مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی و غیره را را به عنوان اطلاعات هویتی می شناسند. این اطلاعات دسته بندی های متنوعی دارند که بر اساس نوع بسته در سیستم ثبت می شوند. پس از دریافت اطلاعات، وضعیت بسته ارسال شده توسط کارشناسان برای شما مشخص می گردد.

 یکی از مواردی که جهت بررسی کد رهگیری اهمیت دارد این است که نوع سفارش خود را ابتدا بررسی کنید. در واقع شما پیش از اینکه انواع بسته های پستی را به اداره پست تحویل دهید باید نحوه ارسال آنها را تعیین نمایید. نحوه ارسال هر یک از بسته های پستی بر اساس استانداردهای مشخص شده خواهد بود. تمامی مواردی که تعیین‌ کننده ارسال بسته پستی می باشد را از نظر قوانین اداره پست بررسی کنید تا بتوانید بهترین روش را انتخاب نمایید. روش های متفاوتی که برای ارسال بسته های پستی به کار گرفته می شوند هزینه های متفاوتی را در بر می گیرند.

 کد رهگیری

ارسال بسته های پیشتاز و پیگیری آنها

 اگر می خواهید در کمترین بازه زمانی انواع بسته های پستی را به دست گیرنده برسانید می توانید از روش پستی پیشتاز استفاده کنید. هزینه ای که باید برای ارسال بسته با پست پیشتاز پرداخته شود بیشتر خواهد بود. یکی از مهمترین مواردی که جهت بررسی کد رهگیری اهمیت دارد این است که تعداد ارقام آن را در نظر بگیرید. 24 رقمی بودن کدهای رهگیری به عنوان مهمترین ویژگی آنها شناخته می شود. هر یک از مواردی که در مورد کاربرد و ویژگی های کد های رهگیری است را می‌ توانید در سامانه پست مشاهده کنید. متفاوت بودن کد های رهگیری به عنوان مهمترین ویژگی آنها شناخته می شود. امروزه بسیاری از افراد برای پیگیری بسته های پستی از این کد استفاده می کنند. شما در سامانه اداره پست باید کد را وارد کنید تا وضعیت بسته را بررسی نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا