اخبار

معاون وزیر خواستار مدیریت هوشمندانه، در سه ماهه ی پایانی سال شد

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی درروز شنبه در جلسه ی ارزیابی عملکرد استان ها، براساس شاخص های برنامه ی استراتژیک، افزود: اجرای سیاست های دولت، تحقق برنامه ی ششم توسعه و رشد ترافیک ، با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های استانی و محلی، می بایست در اولویت اقدامات قرار بگیرد.

وی ضمن تاکید بر ضرورت برنامه ریزی در تمامی حوزه ها، خواستار پیگیری جدی عملکرد واحدهای اجرایی، از سوی معاونین و مدیران ستادی، بویژه حوزه ی معاونت فنی و بازرگانی شد.

او موضوع ساماندهی نیروی های انسانی، و استفاده ی بهینه از امکانات و ظرفیت های موجود را، یادآور شد و تصریح کرد: با توجه به اینکه، هیچگونه مجوزی برای جذب نیروی جدید، وجود ندارد و از طرفی نیاز است در سه ماهه ی پایانی سال ، با شتاب بیشتر و کار مضاعف تری،  به دنبال تحقق پیش بینی ها ، و کسب سهم از بازار پست باشیم، باید با مدیریت بهینه ،از ظرفیت های موجود، بهره برداری شود.

معاون وزیر، مشکلات موجود در عدم دسترسی به آمار، و اطلاعات صحیح را، از چالش های اساسی عنوان کردند و افزود: می بایست تا پیش از پایان سال، مستندات مربوط به قیمت تمام شده، و اطلاعات و آمار شفاف از سطح دفاتر پستی، در واحدهای اجرایی تا رده های بالاتر تهیه، و جمع آوری شوند.

مهندسی نعمتی اظهار داشت: اصلاح ساختار و راه اندازی واحدهای جدید، اعم از مدیریت امور مشتریان، در حوزه ی فنی و بازرگانی، و اصلاح نظام پرداختی ها ، بخشی از اقدامات موثر، در جهت حل چالش ها بوده است.

وی همچنین ، در ادامه با برشمردن برخی اقدامات مثبت و کارآمد دیگر، اعم از توسعه ی زیرساخت ها، تجهیز موزعین به پکیج نامه رسانی ، نوسازی ناوگان حمل و نقل، ، کسب رتبه ی چهل و هشت در بین کشورهای عضو اتحادیه پستی جهانی،  و بهبود وضعیت معیشت کارکنان، اظهار داشت: تمام این اقدامات با حداقل امکانات انجام شده ،و ضروریست با سرعت بیشتری تداوم بیابد.

مدیرعامل ، سال 98 را سال شکوفایی پست عنوان کردند و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و تصمیمات متعدد از سوی مجمع عمومی سهامداران، امیدواریم سال پیش رو ، سال پررونقی برای شبکه ی پستی کشور ، هم در بحث خدمات رسانی به مشتریان و هم کارکنان باشد.

گفتنی است، در این جلسه از عملکرد برتر مدیریت و کارکنان پست استان ایلام، در بین استان های گروه سه،نیز تقدیر به عمل آمد.

تیم خبری پست بار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا