Uncategorized

پرداخت هزینه در محل برای بسته های خارجی

پرداخت در محل برای بسته های خارجی

برای ارسال بسته به خارج از کشور نمی توانید از روش پرداخت هزینه در محل استفاده کنید. روش پرداخت هزینه در محل تنها برای ارسال بسته های داخلی ارائه می‌ شود. به طور کلی باید به خوبی بدانید که شما جهت ارسال بسته به خارج از کشور موارد متفاوتی را جهت پرداخت هزینه باید در نظر بگیرید. یکی از مهمترین مواردی که جهت ارسال بسته های خارجی اهمیت دارد مجاز بودن بسته می باشد. برخی از بسته هایی که قانونی نیستند نباید به کشورهای خارجی ارسال شوند. در واقع شما نمی توانید برخی از بسته ها را به شرکت پست ارائه دهید.

پرداخت هزینه در محل

خدمات شرکت پستکس برای ارسال بسته های پستی به خارج از کشور

کارشناسانی که در شرکت پستکس فعالیت می کنند تمامی نکاتی که مربوط به ارسال بسته های پستی به خارج از کشور می باشد را برای شما توضیح می دهند. گزینه پرداخت هزینه در محل برای ارسال بسته های خارجی در این شرکت وجود ندارد. کارشناسان شرکت پستکس هزینه دریافتی ارسال کالاهای خارجی را از شما دریافت می نمایند و سپس کالاها را به کشور مقصد ارسال می‌ کنند. توجه داشته باشید که برای پرداخت هزینه کالاهای خارجی باید وزن کالا و نوع کالا را بررسی کنید.

مزیت های پرداخت در محل چیست ؟

 مزیت هایی که پرداخت در محل دارد موجب شده بسیاری از افراد از این روش در داخل کشور استفاده کنند. هزینه خرید کالا بعد از تحویل کالا باید به مامور پست ارائه شود. این روش افزایش اعتماد و اطمینان مشتریان را به دنبال دارد. در واقع شما برای اینکه اعتماد و اطمینان مشتریان را کسب کنید می توانید از روش پرداخت هزینه در درب منزل استفاده نمایید. محصولاتی که بدون پیش پرداخت به درب منزل ارسال می گردد حدود یک الی سه روز زمان می برد تا به دست مشتری برسند.

هزینه ارسال روش پرداخت در درب منزل تا حدودی بیشتر است. در این روش باید دقت کنید که طبق قرارداد شرکت پستکس امکان رویت کالا پیش از پرداخت هزینه وجود نخواهد داشت. چرا که  برخی از مشتریان کالا را رویت می کنند و پس از آن از پرداخت وجه خودداری می نمایند. بر همین اساس مامور پست وظیفه دارد کالا را ارائه دهد و قبل از باز شدن بسته هزینه آن را دریافت کنند. مشتری بعد از اینکه بسته را باز کند و بسته طبق نظر او ارسال نشده باشد می ‌تواند آن را مرجوع نماید.

روش های ارسال بسته به خارج از کشور در پستکس

 امروزه بسیاری از افراد برای ارسال بسته های پستی به کشور خارجی از روش‌ های گوناگونی استفاده می نمایند. پرداخت در محل برای ارسال بسته های خارجی گزینه مناسبی به شمار نمی رود. در واقع هیچ یک از شرکت‌ های پستی این روش را به مشتریان خود برای ارسال بسته های خارجی ارائه نمی دهند. شما می توانید از روش های پستی متفاوت مانند پست ویژه یا پست پیشتاز برای ارسال بسته های خارجی استفاده کنید. هر یک از روش هایی که برای پست انتخاب می شوند استانداردهای مناسبی دارند. بر همین اساس شما باید استانداردهای انواع روش های ارسال بسته را بررسی کنید و سپس اقدامات لازم را انجام دهید. یکی از مهمترین نکاتی که در انتخاب روش پرداخت هزینه در محل اهمیت دارد این است که هزینه‌های مربوط به این روش را بررسی کنید.

پرداخت هزینه در محل

فروشگاه های اینترنتی ارائه دهنده سیستم پرداخت در محل

به طور کلی از آنجایی که روش پرداخت هزینه در محل، در ابتدای خرید ارائه می شود هزینه بیشتری را در بر می گیرد. در واقع فروشگاه های اینترنتی شاید هزینه ای را به عنوان کارمزد از مشتریان خود دریافت کنند و سپس روش پرداخت هزینه در درب منزل را به آنها ارائه دهند. هر یک از موارد و فاکتور هایی که روی قیمت ارسال بسته به درب منزل اهمیت دارد را باید بررسی نمایید.

توجه داشته باشید که تمامی فاکتورهای مربوط به ارسال بسته به درب منزل را کارشناسان شرکت پستکس باید برای شما توضیح دهند. در صورتی که خدمات ضروری مربوط به ارسال بسته را مورد بررسی قرار دهید می توانید طبق نیازتان یکی از بهترین روش های ارسال بسته را انتخاب نمایید. شرکت پستکس تمامی روش هایی که مربوط به ارسال بسته می باشد را به مشتریان خود ارائه می دهد تا آنها یکی از روش ها را انتخاب نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا