اخبار

پست نقش تاثیرگذاری در تحقق دولت الکترونیک در کشور دارد

معاون فناوری اطلاعات مدیرعامل در جریان بازدید از نمایشگاه اتوکام اصفهان گفت: پست نقش بسیاری، در تحقق و پیاده سازی دولت الکترونیک، در کشور  را دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، میرزایی  در روز پنجشنبه ،ضمن بازدید از نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری (اتوکام ) در  اصفهان، از حضور فعال پست استان اصفهان در این نمایشگاه ابراز خوشحالی کرد و افزود: پست به عنوان یک سازمان خدمات محور؛قابلیت ارائه ی خدمات  حمل بار بیشتری نسبت به سایر سازمانها در راستای توسعه ی دولت الکترونیک را  دارد.

وی با اشاره به ارائه ی خدمات و طرح های جدید پستی ، از جمله : سرویس دهی در پروژه GNAF، بر بستر سازی مناسب پست ،در راستای تحقق یافتن دولت الکترونیک، تعامل با سازمانها و دستگاه های دولتی و ایجاد بستر لازم، به منظور بهره برداری از پروژه مذکور، تاکید بسیار کرد.

او اظهار داشت: پست استان اصفهان، با ارائه ی سامانه ی خدمات پست و دانشگاه، ضمن خدمت رسانی مطلوب تر و بهتر به دانشجویان، نسبت به جلب هرچه بیشتر اعتماد مردم به پست، نقش مهمی ایفا کرده است .

میرزایی به تعاملات خوب پست استان با سازمانهای دولتی ،از جمله ثبت اسناد وثبت احوال نیز اشاره کرد و گفت: آموزش نیروی انسانی ،نقش بسیار مهمی در  توانمند سازی شبکه ی پستی دارد، پست استان اصفهان نیز با توجه به این موضوع، و همچنین برخورداری از تجهیزات و امکانات مناسب و تقویت بنیه ی علمی شبکه، شرایط مطلوبی برای خدمات رسانی شایسته به مشتریان دارد.

معاون فناوری مدیرعامل، به همراه باقری مدیر کل پست استان اصفهان، با حضور در بعضی غرفه های سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی؛ به تشریح خدمات جدید پستی و بحث و تبادل نظر، با مدیران و مسئولان این سازمان ها، پرداختند.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر، و اتوماسیون اداری ( اتوکام ) از  21 تا 25 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های شهر اصفهان برگزار شد.

نوشته شده توسط: فاطمه اسدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا