اخبار

چگونه یک بسته بندی خوب برای جابجایی مرسولات پستی خود داشته باشیم؟

برای حمل و نقل داشته باشیم؟

با توجه به قیمت مواد اولیه مصرفی، در سایر بسته‌بندیهایی که میبینید ، بسته‌بندی مقوایی بسیار ارزان و به صرفه است. به دلیل شکل ساختاری که دارد و وزن کم آن، دارای کمترین هزینه حمل و نقل پستی و انبارداری می باشد.جعبه های مقوایی، جعبه های از پیش ساخته هستند که برای طیف گسترده ای از فعالیت ها و بسته بندی مواد و کالاها مورد استفاده قرار می گیرند.از آنجا که کارتن ها وزن سبکی دارند، جزومواد بسته بندی ارزان و سریع به حساب می آیند. جعبه های ساخته شده از کارتن به طور کلی برای بسته بندی لوازم منزل، اسباب بازی ها، بطری های نوشیدنی، سی دی،تلویزیون، یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، تهویه مطبوع و غیره استفاده می شود. کارتن های مقوایی از لایه های مختلفی ساخته میشوند که شایع ترین نوع کارتن های مقوایی شامل پنج لایه  مناسب، برای حمل وزن سنگین و سه لایه برای بسته بندی های  سبک می باشد.از مزایای کارتنهای مقوایی می توان به  کاربر پسند بودن، دوستدار محیط زیست و مقرون به صرفه ،برای بسته بندی نام برد. کارتن های مقوایی می توانند بازیافت و استفاده مجدد شوند.

حال میخواهیم ببینیم چگونه مرسوله پستیمورد نظر خود را درون کارتن بگذاریم تا سالم به مقصد برسد.قبل از هرچیزی باید بدانید که همیشه سعی کنید با توجه به اندازه کالایی که دارید از کارتن مناسب استفاده کنید نه بزرگتر و نه کوچکتر.سپس با توجه به کالایی که دارید ابتدا آن را داخل لفاف پیچیده و سپس فضای خالی کارتن را با روزنامه یا فوم های پلی اتیلن پر کرده ودر کارتن را چسب بزنید.به همین راحتی میتوانید یک بسته بندی خوب داشته باشید.

حال فکر کنید برای ارسال بسته کارتن در دسترس ندارید در این صورت می توانید در سایت پست بار در قسمت کارتن و لفاف بندی با توجه به، اندازه کالایی که دارید، کارتن مورد نظر خود را سفارش داده تا پستچی موقع آمدن کارتن را با خود بیاورد و کالای شمارا درون کارتن بگذارد.

باتشکر نوشته شده توسط : فاطمه اسدی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا