Uncategorized

کد رهگیری سامانه پستکس

کد رهگیری سامانه پستکس

یکی از مهمترین کد هایی که شما باید برای پیگیری بسته های پستی از آن استفاده کنید کد رهگیری می باشد. شرکت پستکس کدهای مناسب پیگیری کردن بسته های پستی را به صورت پیامکی و همچنین درون برگه مخصوص به شما تحویل می دهد. شما می توانید بعد از تحویل دادن بسته به شرکت پستکس کد را دریافت کنید و در بازه زمانی مناسب پیگیری بسته را انجام دهید.

اگر متوجه شدید که بسته مدت زمان زیادی طول می کشد تا به مقصد برسد باید با استفاده از کدهای پیگیری وضعیت بسته را مورد بررسی قرار دهید. امروزه بسیاری از شرکت های پستی برای اینکه اعتماد مشتریان خود را جلب کنند روش‌ های گوناگونی را جهت پیگیری بسته به مشتریان معرفی می نمایند. در واقع شما برای انتخاب کردن بهترین شرکت پستی باید خدمات شرکت را مورد بررسی قرار دهید.

رهگیری

نحوه استفاده از کدهای پیگیری

 یکی از مهمترین نکاتی که جهت استفاده از کد رهگیری اهمیت دارد این است که آن را در قسمت مشخص شده وب سایت وارد کنید. پس از اینکه وارد وب سایت پستکس می شوید می توانید قسمت پیگیری بسته های ارسال شده را انتخاب نمایید. با انتخاب کردن این بخش، کد را وارد می کنید تا وضعیت بسته را مشاهده نمایید. اگر از اینترنت نمی توانید استفاده کنید بهتر است که روش دستوری پیگیری بسته های پستی را از طریق پیامک مورد بررسی قرار دهید.

امروز شرکت هایی که در زمینه پست بسته های متفاوت فعالیت می‌ کنند شرایط مناسبی را برای پیگیری کردن بسته های پستی فراهم نموده اند. بر همین اساس مشتریان در کمترین بازه زمانی می توانند پیگیری بسته های خود را انجام دهند و از شرکت خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.

پیگیری بسته های خارجی کشور با کد رهگیری

 برای پیگیری کردن هر یک از بسته های خارجی باید از کد رهگیری استفاده نمایید. امروزه بسیاری از افراد بسته های پستی خود را به کشورهای خارجی ارسال می کنند. مدت زمانی که طول می کشد بسته‌ ها به خارج از کشور ارسال شوند به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. اگر شما می خواهید وضعیت بسته های خارجی را بررسی کنید بهتر است که کد پیگیری را در وبسایت وارد نمایید. پس از بررسی مشخصات بسته متوجه می‌ شوید که اکنون موقعیت بسته دقیقا در کجا می باشد. در صورتی که اطلاعاتی جهت پیگیری بسته های خارجی ندارید می توانید با کارشناسان شرکت پستکس برای پیگیری بسته ها مشورت کنید.

بررسی تعداد ارقام کد پیگیری

 یکی از مهمترین نکاتی که جهت استفاده از کد رهگیری اهمیت دارد این است که تعداد ارقام کد را بررسی نمایید. به طور کلی کدهایی که برای پیگیری کردن بسته های پستی به شما تحویل داده می‌ شوند ۲۴ رقمی هستند. البته برخی از شرکت‌ ها تعداد رقم کمتری را به کدهای پیگیری اختصاص داده ‌اند. شرکت پستکس کدهای پیگیری را با ۲۴ رقم طراحی می‌ کند تا مشتریان بتوانند با وارد کردن این کد مرسوله خود را پیگیری نمایند. شما به راحتی می توانید این کد را که روی گوشی پیامک شده است کپی کنید و در قسمت مشخص شده وب سایت وارد نمایید. شما می توانید کد را وارد کنید و در کمتر از چند ثانیه وضعیت بسته را مشاهده نمایید.

رهگیری

مزیت استفاده از کد رهگیری در پستکس چیست ؟

 مزیت هایی که کد رهگیری برای پیگیری بسته های پستی دارد موجب شده افراد زیادی از این کد استفاده نمایند. امروزه برای پیگیری کردن هر یک از بسته های پستی از کد پیگیری استفاده خواهد شد. دقت داشته باشید که کدهای پیگیری باید به صورت درست و اصولی در وبسایت وارد شوند. اگر یک رقم از کدهای پیگیری را به اشتباه وارد کنید نمی توانید موقعیت بسته را مورد بررسی قرار دهید. هر یک از شرکت هایی که در زمینه ارسال بسته های پستی فعالیت می نمایند شرایط ایده ‌آلی را جهت پیگیری بسته های پستی فراهم می ‌کنند.

این مسئله به عنوان مزیت شرکت پستکس شناخته می‌ شود. کارشناسانی که در شرکت پستکس فعالیت می‌ کنند خدمات لازم را به صورت اینترنتی و حضوری به مشتریان ارائه می دهند. بر همین اساس مشتریان با اطمینان خاطر می توانند از خدمات شرکت استفاده بهینه داشته باشند. در این صورت برای پیگیری بسته های خود از این خدمات بهره برداری خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا