مجلات

چگونگی ارسال بسته پستی

بسته پستی :

برای ارسال بسته پستی روش های بسیاری وجود دارد که هر یک از آن روش ها که شما انتخاب می کنید بستگی به بودجه و بازه زمانی تان دارد. افرادی که به صورت اینترنتی خرید خود را انجام می دهند بسته های پستی شان از طریق اداره پست و یا تیپاکس ارسال می شود که هر یک از این شرکت ها روش های متنوعی را برای ارسال کالا دارند. شما از سایت های اینترنتی که خرید خود را انجام می دهید مسئولی آن سایت ها باید بسته پستی شما را از طریق یکی از روش های ارسالی که خودتان انتخاب می کنید ارسال نمایند. سال های بسیاری می باشد که شرکت های پستی متنوع نقش میانه ای را میان مردم بر عهده دارند و وظیفه اصلی شان دریافت و ارسال کالاها به گیرنده می باشد.

اکنون حضور شرکت های پست که با روش های مختلفی بسته پستی را ارسال می کنند نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است و به همین دلیل شما در کمترین زمان می توانید بسته های خود را با خدمات ارسال سریع پست دریافت کنید. هر سفارش اینترنتی که شما داده باشید  و کالای شما پست شود نیازی نیست برای دریافت آن به اداره پست و یا شرکت های باربری بروید، بلکه آن بسته برای شما به درب منزل فرستاده می شود. ولی افرادی که آن سفارش را دریافت کرده اند باید به اداره پست و یا شرکت های باربری مراجعه کرده و با ارائه اطلاعات دقیقی آن را ارسال کنند.

کارتن بسته پستی اداره پست

ارسال بسته پستی  از خانه :

از آنجایی که روز به روز تکنولوژی پیشرفت می کند، دیگر نیازی نیست شما برای ارسال بسته پستی خود به شرکت های باربری و یا اداره پست مراجعه کنید، بلکه تنها با یک تماس و یا حتی به صورت مجازی می توانید از آنها درخواست نمایید به درب منزل آمده و سفارش شما را به مقصد ارسال کنند. شرکت باربری الو پست به عنوان مثال یکی از شرکت های باربری می باشد که سفارش شما را از خانه و یا هر مکان دیگر یکه باشید دریافت می کند و به آن مقصد مورد نظرتان می رساند. اگر سفارش شما درون شهری باشد در کمترین زمان ارسال می شود و گیرنده کمتر از 24 ساعت می تواند بسته پستی خود را دریافت کند. به طور کلی امروزه شما هر نوع بسته پستی داشته باشید را می توانید با یکی از روش های پستی به هر مکانی که قصد دارید پست کنید.

تلگرام:
iranpostex@
اینستاگرام:
https://instagram.com/postex.ir
سایت:
www.postex.ir
تلفن تماس:
۰۲۱۹۱۳۰۰۱۵۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا