مجلات

خدمات شرکت حمل و نقلی چاپار چیست ؟

چاپار یکی از قدیمی ترین پست های الکترونیکی به شمار می رود که 15 زبان خارجی در آن وجود دارد. این سیستم پستی در سراسر جهان کار می کند و شهرت بسیاری بین افراد دارد. اگر شما بسته هوایی داشته باشید و یا بخواهید درون کشور بسته های پستی خود را به دیگر مناطق کشور ارسال کنید می توانید به چاپار اعتماد کرده و کالاهای خود را به این شرکت حمل و نقل ارائه دهید. بارهای ارسالی که توسط این شرکت ارسال می شود بیمه می باشد و به همین دلیل شما با خیالی آسوده می توانید کالاهای خود را به این شرکت باربری بسپارید.

شرکت کالارسان چاپار

خدمات شرکت چاپار :

شرکت حمل و نقل چاپار خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد که این خدمات عبارت می باشد از :

1. تمامی بارهای ارسالی در این شرکت بیمه می شوند و زمانی که کالاهای مشتریان بیمه شود با خیالی آسوده بسته پستی خود را به شرکت می سپارند.

2. حمل درب تا درب کالا یکی از بهترین خدمات این شرکت به شمار می رود. در واقع شما باید بدانید از طریق این روش پستی می توانید هر نوع کالا در هر ابعاد و نوع که دارید را درخواست دهید برایتان از مکان به مکانی دیگر ارسال کنند. وزن بار شما در هزینه پرداختی تان تاثیر بسیاری دارد و زمانی که بار شما وزن بیشتری داشته باشد بدون شک باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

3. در بیشتر شهرهای ایران چاپار نمایندگی دارد و به همین دلیل شما می توانید در هر شهری که هستید از خدمات آن استفاده کنید. یکی از نکاتی که اهمیت بسیاری دارد و باید به آن توجه زیادی داشته باشید این است که از وجود نمایندگی آن در آن شهر که می خواهید بسته پستی خود را ارسال کنید مطمئن شوید، چرا که در صورت نبود نمایندگی شاید گیرنده با مشکل مواجه شود.

4. شما به صورت اینترنتی و به وسیله اپلیکیشن چاپار می توانید سفارش بسته های پستی خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان بتوانید آنها را دریافت و یا ارسال نمایید. از طریق کد پیگیری مرسولات پستی از اینکه بسته شما اکنون در چه موقعیتی می باشد می توانید مطالع شوید. 5. پست هوایی از دیگر خدمات شرکت چاپار می باشد که شما می توانید هر نوع بسته پستی با حجم متفاوت را که دارید را به این شرکت ارائه دهید تا برای با امنیت کامل به مقصد برساند .

تلگرام:
iranpostex@
اینستاگرام:
https://instagram.com/postex.ir
سایت:
www.postex.ir
تلفن تماس:
۰۲۱۹۱۳۰۰۱۵۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا