مجلات

معرفی پستکس در شبکه ایران کالا صدا و سیما

معرفی پستکس و آشنایی با این سامانه

در ویدیو زیر با جناب آقای مهندس فرهود سلامی مدیریت محترم مجموعه پستکس بزرگترین و جامع ترین سیستم خدمات پستی کشور همراه شده و از طریق ایشان و در شبکه تلویزیونی ایران کالا با مزایا و امکانات استفاده از این سیستم آشنا می شویم

اولین سامانه جامع خدمات حمل و نقل کشور پستکس نام دارد

این سامانه با بهره گیری از انواع خدمات پستی داخلی و خارجی اکسپرس بصورت درب تا درب و با قیمت هایی ویژه خدمات بی نظیری را به مشتریان خود ارائه می نماید.

از دیگر نکات بارز و حائز اهمیت در معرفی پستکس استفاده از سیستم های پشتیبانی قوی و عالیست بطوری که مشتریان آن بصورت ۲۴ ساعته از خدمات پشتیبانی بهره مند می باشند.

در سامانه پستکس صاحبان مشاغل و صنایع قادر خواهند بود با استفاده از همکاری فعالین پستی اعم از سرویس های متنوع شرکت پست(از طریق سرویس بازارمتریال – پست بار) اپراتور اول پست، سرویس چاپار، اسنپ باکس، DPE، DTS، TPG، تعارف، از سرویس متنوع پست شهری و بین شهری در داخل کشور و پست خارجی با استفاده از سرویس شرکتDPE و TPG و در بخش حمل و نقل سنگین سرویس سامانه اوبار و با امکان مقایسه قیمت،سرعت و کیفیت استفاده نمایند. از نکات برجسته معرفی پستکس به امکان استفاده از تمامی سرویس ها بصورت درب تا درب و دریافت بارکد پستی بلافاصله پس از ثبت سفارش میتوان اشاره نموده است.
در عین حال سرویس پست خارجی این سامانه دارای دو بخش صادرات و واردات برای ۱۸۰ کشور در دنیا میتوان اشاره کرد.

شما می توانید با مطالعه قوانین پستکس و مطالعه معرفی پستکس قبل از اقدام به استفاده از آن ، از ارسالی امن و مطمئن بهره مند گردید.

?فراموش نکنید که اگر فعال پستی هم هستین میتونید با درآمدی خوب نماینده ما بشید.

تلگرام:
iranpostex@
اینستاگرام:
https://instagram.com/postex.ir
سایت:
www.postex.ir
تلفن تماس:
۰۲۱۹۱۳۰۰۱۵۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا