آموزش های کاربردی

آشنایی با شیوه های رهگیری مرسولات پستی

پستکس بعنوان جامع ترین سامانه حمل درب تا درب کشور همواره بدنبال ساده تر و مقرون بصرفه تر نمودن فرآیند حمل و نقل و ارسال برای مشتریان خود می باشد.یکی از این فرآیندها رهگیری مرسولات پستی است که در این مقاله با آموزش رهگیری مرسوله از پنل پستکس و شرکت ملی پست ایران در خدمت شما باشیم.

در ابتدای امر توصیه می نماییم با مطالعه قوانین ، از ممنوعات ارسال مطلع باشید تا در روال ارسال به مشکل بر نخورید.همچنین در نظر داشته باشید که می توانید در تمامی مراحل کلیه ی سوالات و مشکلات خود را با تیم پشتیبانی پستکس در میان بگذارید.

بخش اول

. میشویم www.postex.ir در مرحله اول وارد سایت پستکس به ادرس

۲-در این مرحله شماره ۲۴ رقمی بارکد یا شماره سفارش خود را وارد کنید.و روی گزینه رهگیری مرسوله کلیک کنید.

۳-تمامی اطلاعات مرسوله شما اعم از روش ارسال مرسوله پستی ، تعرفه پستی ، کد پستی و غیره نمایش داده میشود و میتوانید اخرین وضعیت مرسوله خود را مشاهده کنید.

بخش دوم

۴-رهگیری مرسوله پستی از طریق شماره سفارش.

۵-با تایپ کردن شماره سفارش خود در بخش نشان داده شده در تصویر رهگیری مرسوله شما انجام شده و میتوانید از اخرین وضعیت و همچنین سایر مشخصات این سفارش مانند نوع سرویس انتخابی ، کد پستی و … آن مطلع شوید.

بخش سوم

www.newtracking.post.ir رهگیری مرسولات پستی از طریق پنل شرکت ملی پست به نشانی ایران به آدرس

لطفا با ارائه نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در ارائه خدمات هر چه بهتر یاری فرمایید ، ۷ روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی شما هستیم
تلفن های تماس و پشتیبانی :

۰۲۱-۹۱۳۰۰۲۵۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا