Uncategorized

امکان رهگیری مرسولات در پنل شاپکس

آیا در پنل شاپکس قابلیت رهگیری مرسوله وجود دارد

پنل شاپکس به کاربران این امکان را می دهد که به ساده ترین روش ممکن مرسولات خود را ثبت نمایند. این پلتفرم به کاربران خود امکان می دهد که همه فرایندهای پستی مربوط به مرسوله را مشاهده کنند. با استفاده از پنل شاپکس می توانید مراحل ارسال و جمع آوری مرسولات را پیگیری کنید. شما می توانید به نحوه چاپ فاکتور و بارکد گیری دسترسی داشته باشید. در ادامه می توانید از زمان توزیع و تسویه مرسوله نیز باخبر باشید.

پنل های شاپکس از سیستم هوشمند تولید بارکد به شکل شبانه روزی برخوردار هستند. در صورتی که به هر دلیلی بارکد ثبت نشود سامانه به صورت هوشمند مسئولیت پیگیری آن را بر عهده می گیرد و به شکل کاملا اتوماتیک اقدام به اخذ بارکد از سرویس مربوطه می کند.

  پنل

شاپکس چیست

شاپکس در واقع به عنوان یک پلتفرم شناخته می شود که امکان انجام همه ی خدمات پستی را برای صاحبان کسب و کارها به وجود می آورد با استفاده از این پلتفرم امکان ثبت سفارشات پستی در فروشگاه ها را به شکل انبوه و سازماندهی شده به وجود می آید. در ابتدای امر طراحان پلتفرم شاپکس آن را به عنوان یک پست فروشگاهی برای شرایط خاص معرفی کردند. اما با گذشت زمان فروشگاه های مختلف نسبت به استفاده از این پلتفرم تمایل نشان دادند.

دسترسی به انواع روش های ارسال در پنل اختصاصی

کاربران می توانند با استفاده از پنل شاپکس به 4 روش ارسال رایگان،پرداخت در محل مورد نظر، پرداخت به صورت نقدی و خرید و فروش امن اقدام کنند. شما می توانید در حین استفاده از این پنل اطلاعات آماری خریدها و میزان فروش محصولات دسترسی داشته باشید. امکان دسترسی سریع و آسان به درخواست هایی که به صورت روزانه ثبت می شوند نیز وجود دارد.

پنل شاپکس به کاربران این امکان را می دهد به انواع روش های پرداخت دسترسی داشته باشند. این روش ها شامل پرداخت های آنلاین، پرداخت در محل، پسکرایه و ایجاد خرید و فروش امن می شوند. صاحبان کسب و کار می توانند به شکل اختصاصی و دسته جمعی به وسیله ی پیامک و ایمیل با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند.

یکی از مهمترین مراحل پستی در فروشگاه های آنلاین رسیدگی به وضعیت کالاهای ارسال شده است. با استفاده از پنل شاپکس این فرایند به سادگی انجام می گیرد. علاوه بر این موارد افراد می توانند از قابلیت هایی نظیر انبارداری، بالانس کیف پول همچنین امکان دسترسی به درگاه های پرداخت نیز بهره مند شوند.

  پنل

سخن آخر

 پنل شاپکس به عنوان یک راه حل ساده برای ثبت مرسولات پستی می باشد. شما می توانید با استفاده از این پنل اختصاصی از سرویس های مختلف پستی بهره مند شوید . نکته قابل توجه اینکه امکان سپردن اختیار به مشتریان وجود نخواهد داشت. سرویس SHAPEX علاوه بر امکانات پستی قابلیت های تخصصی دیگری نظیر  پنل های کال سنتر، پنل های پیامکی، حسابداری ساده و آسان، دسترسی به انبارداری و امکان تعیین سطوح بازاریابی، گزارش گیری و تعداد زیادی از نیازهای تله شاپینگ را برای کاربران ایجاد می کند. در واقع SHAPEX به عنوان یک پلتفرم فوق العاده شناخته می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا