مجلات

شماره بارکد در پیگیری مرسوله پستی

پیگیری کردن مرسولات یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که شما می توانید به وسیله سامانه های اینترنتی و یا … وضعیت بسته پستی خود را مورد بررسی قرار دهید. بسیاری از افراد شاید با چگونگی پیگیری کردن مرسوله های پستی خود آشنایی نداشته باشند که آنها باید در ابتدا با کد رهگیری پستی آشنا شوند. کد رهگیری پستی یک شماره 20 رقمی می باشد که شما آن شماره را باید در یکی از سامانه های اینترنتی و یا اپلیکیشن هایی که مربوط به شرکت های پستی می باشد وارد کرده تا از وضعیت بسته پستی تان اطلاع پیدا کنید.

روش پیگیری مرسوله پستی :

طبق گزارش هایی که در مورد پیگیری مرسوله پستی وجود دارد، بسیاری از شرکت های پستی مانند الو پست، تیپاکس، چاپار، یار باکس و … کد 24 رقمی را زمان تحویل سفارش به مشتری تحویل می دهند که به آن کد رهگیری می گویند. شما با استفاده از آن قادر خواهید بود که مرسوله خود را پیگیری نمایید، تنها باید دقت داشته باشید که آن شماره بارکد را با روش صحیح مورد استفاده قرار دهید. یکی از روش های استفاده از این کد ارسال پیامک می باشد، روش دیگر که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند سامانه اینترنتی است. استفاده از کد هم برای گیرنده مقدور می باشد و هم برای فردی که فرستنده بسته پستی به شمار می رود.

تحویل بسته‌های آمازون در صندوق عقب خودرو

برخی از افراد امکان دارد بسته پستی که ارسال می کننند را بدون آدرس فرستنده ثبت نمایند، این دسته از افراد باید اطلاعات خود را به طور کامل در سیستم شرکت پستی و یا اداره پست وارد نمایند. ولی با استفاده از کد رهگیری که قادر خواهند بود مرسوله خود را رهگیری نمایند. سیستم رهگیری مرسوله های پستی چندین روش را پیش روی مشتریان خود می گذارد که آنها هر یک را مایل باشند می توانند برای پیگیری کردن مرسوله های خود انتخاب کنند. اینکه بسته شما چه چیزی باشد هیچ فرقی ندارد و بدون شک شرکت های پستی و یا اداره پست آن شماره بارکد 24 رقمی را به شما تحویل خواهند داد. برای اینکه پیگیری مرسوله پستی خود را با دقت بیشتری انجام دهید باید آن شماره 320 رقمی را به طور دقیق وارد کنید تا مشکلی در روند پیگیری شما به وجود نیاید. زمانی که وارد سامانه شوید می توانید تمامی اطلاعاتی را که مربوط به بسته پستی تان می باشد را مشاهده نمایید.

به یاد داشته باشید شما می توانید به سایت پستکس وارد شده و در قسمت رهگیری مرسولات پستی کد رهگیری را وارد کرده تا از وضعیت بسته مطلع شوید .

تلگرام:
iranpostex@
اینستاگرام:
https://instagram.com/postex.ir
سایت:
www.postex.ir
تلفن تماس:
۰۲۱۹۱۳۰۰۱۵۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا