Uncategorized

در رابطه با خرید از Amazon . ebay چه می دانید؟

درباره خرید از Amazon . ebay

خرید از Amazon . ebay چگونه انجام می گیرد؟ آیا ایرانی ها قادر به خرید از این دو سایت خارجی هستند؟همانطور که می دانید آمازون و ای بی دو سایت بین المللی عرضه کالا هستند که به دلیل وجود تحریم ها برای ایرانیان امکان خرید از به شکل مستقیم وجود ندارد. برای خرید از Amazon . ebay لازم است که برای دریافت کالاهای خود یک آدرس معتبر را ارائه دهید.

با توجه به اینکه تحریم های شدیدی برای ایران اجرا می گردد هیچ کدام از سایت های خارجی معتبر امکان خرید را به کاربران ایرانی نمی دهند. اما چاره چیست؟ گروه پستکس برای حل این مشکل یک سرویس بسیار پیشرفته را با نام بایکس برای کاربران ایرانی ایجاد کرده است. 

Amazon . ebay

امکانات خرید Amazon . ebay

خرید از Amazon . ebay با استفاده از بایکس باعث می شود که ایرانیان دیگر محدودیتی نداشته باشند. ممکن است برخی از افراد قصد داشته باشند با سایت های اینترنتی واسطه ای به خرید کالا بپردازند. جالب است بدانید که این شرکت ها با مشکلاتی نظیر عدم امکان ارسال مستقیم از کشورهایی نظیر انگلستان، آمریکا و چین و… روبرو هستند. به این دلیل که این فروشنده ها امکان ارسال مستقیم به کشور ایران را ندارند. در صورتی که خرید خود را توسط بایکس انجام بدهید این مشکل حل خواهد شد.

سرویس بایکس دارای نمایندگی ها و کارگزاری هایی در خارج از کشور می باشد که این امکان را به وجود می آورد که علاوه بر پرداخت امکان پیگیری فرایند ارسال و ترخیص کالا را در گمرک ایران به وجود می آورد. با استفاده از این سرویس می توانید بدون پرداخت هزینه های اضافی کالای مورد نظرتان را درب منزل تحویل بگیرید.

Amazon . ebay

سخن پایانی

بایکس به عنوان یک سرویس خرید در سطح بین المللی است که به کاربران ایرانی اجازه می دهد کالاهای مورد نظرشان را از سایت های خارجی ای بی و آمازون خریداری کنند. افراد برای خرید کالاهای مورد نظرشان می توانند لینک خرید کالای مورد نظر را در اختیار سرویس بایکس قرار دهند. این سرویس در مدت زمان کوتاهی قیمت، هزینه ارسال و ترخیص کالا از گمرک را به کاربران ارائه می دهد.

برخی از افراد برای خرید از فروشگاه های اینترنتی خارجی از سایت های واسطه ای استفاده می کنند. برخی از این سایت ها امکان پرداخت در سطح بین المللی را ندارند.علاوه براین سایت های واسطه ای نامعتبری وجود دارند که کالاهای دارای تخفیف و ارسال رایگان را خریداری می کنند اما از کاربران هزینه ی بیشتری را دریافت می کنند. با استفاده از سرویس بای اکسپرس می توانید به سادگی خرید خود را از سایت های خارجی انجام دهند. بایکس این امکان را برای افراد به وجود آورده است که از ارسال رایگان بهره مند شوند. این سرویس با ارائه ی یک کد رهگیری امکان پیگیری مرسوله را در موقعیت های گوناگون را به وجود آورده است.

بایکس این امکان را به افراد می دهد که کالای خریداری شده اصل را درب منزل تحویل بگیرید. با استفاده از سرویس بایکس سلامت کالاها تضمین می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا