آموزش های کاربردی

جلب رضایت مشتریان با پرداخت امن امنیتو

قابلیت های استفاده از امنیتو برای کاربران

امنیتو یکی از خدمات پستکس در زمینه پرداخت امن می باشد. خرید و فروش امن رابطه مستقیمی با خرید اینترنتی دارد این امر باعث می شود چالش هایی که در این زمینه به وجود بیاید. حال این سوال پیش می آید که چه چالش هایی در این زمینه وجود خواهد داشت؟ یکی از چالش برانگیزترین مسائلی که در فضای مجازی وجود دارد ایجاد اعتماد میان مشتریان و فروشندگان است. یکی دیگر از مواردی که همیشه در ارتباط با خریدهای اینترنتی باعث نگرانی خریداران می شود ارسال پستی کالاهای خریداری شده می باشد. حال این سوال پیش می آید برای جلب اعتماد خریداران باید چه کنیم؟ امنیتو یک راه حل خرید و فروش امن در این زمینه است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

پرداخت امن

کاربرد پرداخت امن  در تجارت الکترونیک

یکی از سرویس های رایج در سراسر دنیا که برای جلب اعتماد خریدار توسط فروشنده استفاده می شود سرویس پرداخت امن است. عملکرد این سرویس به گونه ای است که در هنگام خرید کالا از فروشگاه هزینه ای که توسط خریدار پرداخت می شود ؛ به همراه هزینه ای ارسال تا هنگامی که مرسوله تحویل داده شود بلوکه می گردد. زمانی که کالا به خریدار تحویل می شود هزینه پرداخت به نفع فروشنده آزاد می گردد. مدت زمانی را که برای بلوکه شدن در نظر می گیرند به صورت دقیق بر اساس ارسال کالا می باشد.

عملکرد پرداخت امن چگونه است

پستکس  با توجه به محدودیت هایی که در نظام بانکی ایران وجود دارد می داند که راه حلی در نظام بانکی ایران نیست که هزینه کالا را در حساب خریدار بلوکه کند. بنابراین با ارائه راه حل خرید و فروش امن یا امنیتو عدم اعتمادی را که بین خریدار و فروشنده نسبت به همدیگر وجود دارد را از بین خواهد رفت.

 هنگامی که کالایی به وسیله خریدار انتخاب می شود و هزینه آن پرداخت می شود.این هزینه پرداخت شده به یک حساب امانی که قبلا توسط امنیتو تعیین شده است انتقال می یابد.سپس این هزینه تا هنگامی که کالا از سمت فروشنده ارسال شود در حساب باقی می ماند.

امنیتو هنگامی که مرسوله مورد نظر به خریدار تحویل می شود سپس زمانی که صحت آن توسط خریدار تایید شد وجه را به نفع فروشنده آزاد می کند. در صورتی که خریدار صحت و سلامت کالای مورد نظر را تایید نکند چه اتفاقی خواهد افتاد. در این موقعیت هزینه ای که برای خرید پرداخت شده است به خریدار بازگردانده می شود. نکته ی دیگر اینکه هزینه هایی که بابت ارسال مرسوله و بازگشت آن می شود باید توسط فروشنده پرداخت گردد.

پرداخت امن

سخن پایانی

امنیتو به عنوان یک سرویس خرید و فروش امن این قابلیت را دارد که برای همه فروشگاه های اینترنتی در سراسر ایران مورد استفاده قرار بگیرد. فروشگاه های اینترنتی با استفاده از این سرویس امکان ارسال کالا به 59 میلیون کد پستی را خواهند داشت. سرویس هایی که توسط امنیتو پشتیبانی می شوند شامل ، پرشیا و شیپیتو، چاپار ماهکس، پستبار می باشد. ارسال کالا به این سرویس ها از قابلیت زمان بندی برخوردار است. با استفاده از سرویس خرید و فروش امن در هنگام خرید کالا دیگر خریداران در هنگام خرید اینترنتی امنیت لازم را خواهند داشت. این عملکرد باعث می شود که میزان فروش ارتقاء پیدا کند.

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. یکی از بهترین سرویس های در حال حاضر پستکس که برای تمامی فروشگاه ها و آنلاین شاپ ها فوق العادست علی الخصوص اونهایی که به دنبال جلب رضایت و اطمینان مشتری هستند

  2. امنیتو میتواند تمام مشکلات خرید های اینترنتی را برطرف بسازد و بزرگترین مشکل اطمینان مشتری و فروشنده را به طور کامل از بین برده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا