آموزش های کاربردی

DHL و آشنایی با راه های جایگزین این سرویس

تحریم ها علیه کشورمان از سوی آمریکا و برخی دیگر از کشورهای جهان باعث شد که سرویس بین المللی DHL قادر به ارائه خدمات در ایران نباشد. اما در این میان پست بین المللی PDE با استفاده از ظرفیت های بین المللی خود توانست تمامی امور حمل و‌نقل بین المللی را بدون هیچ گونه اختلال و با سرعت بالا در ایران امکان پذیر سازد. به طور کلی می توان گفت یکی از بهترین راه های جایگزین پس از تحریم توسط DHL، شرکت پست بین المللی PDE است.

PDE جایگزین DHL
PDE جایگزین DHL

بهترین راه های جایگزین پس از تحریم توسط DHL

یکی از معتبرترین شرکت های پستی در جهان، شرکت DHL است، که متاسفانه در حال حاضر قادر به ارائه سرویس در کشور ما نیست. در شرایط کنونی و در خلاء سرویس های پست بین الملل، شرکت PDE توانسته تا حد قابل قبولی این مشکل را مرتفع ساخته و پاسخگوی نیاز هموطنانمان در اقصی نقاط دنیا باشد.

شرکت پست بین الملل PDE که در زمینه پست بین الملل، صادرات و ترخیص گمرکی سال ها تجربه دارد اقدامات مورد نیاز جهت ارسال بسته ها را از مبدا ایران به سراسر دنیا انجام می دهد. مردم ایران می توانند تمامی مرسولات پستی خود را از جمله مدارک، از طریق دفاتر پست بین الملل PDEدر سراسر کشور، در مدت زمان کوتاه به تمامی نقاط دنیا ارسال نمایند. همچنین صاحبان کسب و کار به منظور حمل بارهای خود قادر به استفاده از خدمات تخصصی PDE خواهند بود.

خنثی سازی تحریم های DHL توسط PDE

شرکت PDE با اشاره به سابقه توقف فعالیت شرکتTNTدر ایران عنوان داشته: این شرکت به عنوان یکی از بهترین راه های جایگزین برای سرویس DHL و توقف فعالیت TNTدر ایران، به فعالیت مشغول است. فعالیت این شرکت پست بین المللی در ایران، باعث شده تا در فعالیت های پستی مردم و صاحبان کسب و کارهای کشورمان خللی ایجاد نگردد. همچنین لازم به ذکر است که این شرکت خدمات مختلف از جمله خرید از سایت های معتبر همچون آمازون و حمل آن ها تا درب منزل را ارائه می کند و از این طریق تحریم های زیادی را بی اثر کرده است.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. شرکت pde سریع ترین و ایمن ترین پست بین المللی را دارد
    ممنون از خدمات رسانی عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا