مجلات

با چه روش هایی ارسال سریع بار انجام می شود ؟

ارسال سریع :

امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند کالاهایی را که به صورت اینترنتی خریداری می کنند با بهترین روش پستی که ارسال سریع دارد دریافت نمایند. در واقع باید بدانید بهترین روشی که بسته پستی را در کمترین زمان ارسال می کند تیپاکس می باشد. البته روش های دیگر پستی هم ارسال سریع کالا را دارند و هر یک از آن روش ها تعرفه ها و ویژگی های خاصی را دارا می باشند.  حمل بار و اینکه هیچ مشکلی در حمل کردن کالا به وجود نیاید نیازمند تخصص ماموران اداره پست و شرکت های باربری و تیپاکس می باشد. آسودگی خاطر افرادی که می خواهند کالایی را از طریق پست دریافت کنند بسیار مهم می باشد و به همین دلیل باید از بهترین و امن ترین روش برای ارسال کالا استفاده شود.

ارسال سریع کالا با بهترین روش های پستی :

برای اینکه با بهترین روش و در کمترین زمان ارسال کالاهای خود را تجربه کنید می توانید با انواع روش های پستی نیز آشنایی داشته باشید که برخی از مهمترین آنها عبارت می باشد از :

سرویس ارسال بسته | پست سریع بین المللی

1. پست پیشتاز :

یکی از سریع ترین و بهترین روش های پستی در کشور ایران که در کمترین بازه زمانی بسته پستی تان را به دست تان می رساند پست پیشتاز می باشد. بسیاری از افرادی که می خواهند ارسال سریع کالای خود را به مقصد داشته باشند این روش پستی را انتخاب می کنند. این روش هزینه بیشتری را از افراد دریافت می کند، ولی با این وجود باید بدانید مقدار آن چندان بالا نمی باشد که نتوانید پرداخت کنید. همچنین بعد از ارسال کالا به شما یک کد ده و یا 20 رقمی داده می شود که با آن کد می توانید وضعیت بسته خود را که در چه موقعیتی می باشد بررسی کند. زمان تقریبی رسیدن کالاها با این روش حدود 2 الی 3 روز کاری می باشد.

2. تیپاکس :

از دیگر روش هایی که برای ارسال سریع مورد استفاده قرار می گیرد تیپاکس می باشد. در این روش شما باید به شرکت هایی که زمینه فعالیت شان تیپاکس می باشد مراجعه کند. این روش در کمترین زمان و با بهترین کیفیت کالاهای شما را به دست تان می رساند و می توانید شما آنها را دریافت کنید. اگر ارسال سریع بار برایتان اهمیت زیادی دارد و می خواهید آن را ظرف 1 الی دو روز دریافت کنید می توانید از این روش استفاده کنید.

تلگرام:
iranpostex@
اینستاگرام:
https://instagram.com/postex.ir
سایت:
www.postex.ir
تلفن تماس:
۰۲۱۹۱۳۰۰۱۵۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا