مزیت های تیپاکس چیست ؟

تیپاکس از جمله اولین شرکت های خصوصی حمل و نقل در کشور ایران به شمار می رود که خدمات پستی را به صورت بین المللی و داخلی در تمامی مناطق ایران ارائه می دهد. شرکت های فعال تیپاکس بیشتر از ۱۰۰ شعبه می باشد که در سراسر ایران فعالیت بسیاری را بر عهده دارند. مامورانی که در این شرکت حمل و نقل کار می کنند در کمترین زمان سفارش های شما را دریافت کرده و به مقصد می رسانند. مامور پست تنها از طریق تلفنی به محلی که باید بسته را برساند مراجعه می کند و طبق تمامی استانداردها و ضوابط مشخص شده بسته پستی را به مشتریان می رساند.

مزیت های تیپاکس :

تیپاکس مزیت های بسیاری دارد و برخی از آنها عبارت می باشد از :

۱. یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که تیپاکس دارد این است که تمامی مرسولات را تحت پوشش بیمه قرار می دهد. بر همین اساس مشتری با خیال راحت می تواند کالای خود را به این شرکت خصوصی بسپارید تا آنها را ارسال کند.  در صورتی که هرگونه آسیبی به الا وارد شود شرکت مسئول است هزینه آن را پرداخت کند و یا اینکه آن را تعویض نماید.

۲. پیگیری مرسولات پستی شما که از این طریق ارسال می شود بسیار آسان می باشد و شما در تمام مدت می توانید مرسوله خود را که در چه وضعیتی می باشد پیگیری کنید. پیگیری مرسولات پستی از طریق اینترنت و یا تماس با اپراتورهای شرکت می باشد.

۳. از دیگر مزیت هایی که تیپاکس دارد این است که شما می توانید کالاهای ارسالی خود را به وسیله این شرکت به مناطق دور افتاده ای که دارای شعبه نیستند هم ارسال کنید. این امر در صورتی امکان پذیر می باشد که هزینه سرویس آن را مشتری پرداخت کند.

۴. برخی از خدماتی که این شرکت ارائه می دهد اختصاصی می باشد و تعدادی از کارخانه ها و شرکت هایی که بسته پستی زیادی دارند از این خدمات استفاده می کنند. اداره پست شاید دارای این خدمات نباشد ولی تیپاکس این خدمات بی نظیر را به مشتریان ویژه خود ارائه می دهد.

۵. یکی از مهمترین نکاتی که شما باید زمان ارسال کالاهای خود به آن دقت بسیاری داشته باشید، این است که آن شهر مقصد دارای یکی از شعبه های تیپاکس باشد. در این صورت شما دیگر درگیر پیگیری مرسوله های پستی خود نمی شوید و به راحتی می توانید بسته های پستی خود را ارسال کنید.

تلگرام:
[email protected]
اینستاگرام:
https://instagram.com/postex.ir
سایت:
www.postex.ir
تلفن تماس:
۰۲۱۹۱۳۰۰۱۵۰

درباره admin

این موارد را نیز بررسی کنید

آشنایی با انواع پست

شرکت پست به عنوان یکی از پرکاربردترین شرکت ها در رابطه با ارسال کالا شناخته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *