مجلات

ویژگی ها و خدمات یارباکس چیست ؟

مجموعه یارباکس از آن دسته شرکت های پستی می باشد که نیروهای کارآزموده و حرفه ای را برای ارسال بسته پستی استخدام می کند تا در کمترین زمان محموله ها به مقصد برسند. نیروهای آموزش دیده شرکت یارباکس به خوبی با استانداردهای ضمانت پست سریع کالا، پست های شهری، پست های بین المللی و … آشنایی دارند. بر همین اساس رضایت مشتریان خود را به دست آورده اند و با کمترین هزینه محموله های پستی آنها را ارسال می کنند. امنیت ارسال کالاها در این شرکت یکی از مهمترین نکاتی می باشد که به آن توجه بسیاری می کنند.

ویژگی های شرکت پستی یارباکس :

 شرکت پستی یارباکس به مشتریان خود خدمات متنوعی را ارائه می دهد و شما باید برای ارسال بسته های پستی خود با این ویژگی ها و خدمات آشنایی داشته باشید. ضمانت کالاهایی که شما به این شرکت برای پست می سپارید یکی از مهمترین اهدافی می باشد که دنبال می کند. به همین دلیل شما می توانید کالاهای ارزشمند خود را هم برای پست به مامورین این شرکت پستی بسپارید.  خدمات پستی شرکت به سراسر کشور می باشد، بنابراین شما می توانید هر نوع کالا و بسته پستی تان را به یکی از نمایندگی های این شرکت بسپارید تا برای شما به مقصد ارسال کنند.

پستِکس

تحویل درب به درب کالا از آن دسته خدماتی می باشد که بسیاری از افراد به این خدمات برای ارسال بسته پستی خود نیاز دارند. انن خدمات از آن دسته خدماتی به شمار می رود که ارسال سریع کالا را در بر دارد، به همین دلیل شما اگر می خواهید کالای مورد نظرتان در زمان کمتری ارسال شود می توانید از این خدمات استفاده کنید. به وسیله کد رهگیری که به شما داده می شود می توانید در سامانه یارباکس محموله های خود را به طور آنلاین پیگیری کنید. از طریق اپلیکیشن یارباکس شما می توانید تمامی بسته های پستی تان را برای حمل و نقل بین شهری ارسال کنید. امنیت و ضمانت کالاهای شما در هر اندازه و حجمی که باشد توسط مامورین پست ارائه می گردد و به همین دلیل شما با خیالی آسوده می توانید سفارش های خود را به این شرکت تحویل دهید. با دانلود اپلیکیشن یارباکس از تمامی خدمات شرکت قادر خواهید بود استفاده کنید و سپس نوع مرسوله و فاصله مبدا تا مقصد را هم در آن وارد نمایید. بعد از اینکه این اقدامات را انجام دهید مامورین پستی شرکت در کمترین زمان برای دریافت بسته پستی تان به مکان مورد نظر مراجعه می کنند.

تلگرام:
iranpostex@
اینستاگرام:
https://instagram.com/postex.ir
سایت:
www.postex.ir
تلفن تماس:
۰۲۱۹۱۳۰۰۱۵۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا