مجلات

خدمات شرکت پستکس برای پست پیشتاز چیست ؟

بسیاری از افراد برای اینکه از خدمات پست پیشتاز،پست سفارشی، تیپاکس و … استفاده کنند، به دنبال بهترین شرکت پستی هستند تا از خدمات آن استفاده نمایند. جالب است بدانید که پستکس تمامی این خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد و رضایت آنها را تا حد بسیار زیادی به دست آورده است. پستکسیکی از نخستین سامانه های جامع حمل و نقل کشوری به شمار رفته و تمامی کارمندانی که در این شرکت خدمت رسانی می کنند با وظایف خود آشنایی کافی دارند ، این امر باعث شده تا مشتریان از خدمات پشتیبانی کم نظیری نیز بهره مند شوند. برای اینکه شما آشنایی بیشتری در مورد این شرکت پستی و خدمات پست پیشتاز  آن داشته باشید در ادامه تمامی خدمات آن را به طور مختصر بیان می کنیم.

خدمات دهی شرکت پستکس برای پشت پیشتاز  :

خدماتی که در شرکت پستی پستکس ارائه می شود عبارت است از :

خدماتی پستی | Kish Club

1. سرویس های متنوع :

سرویس های خدماتی پستی در این شرکت بسیار زیاد می باشد و شما می توانید هر یک از آن سرویس ها را که مایل هستید را برای ارسال کالای خود استفاده کنید. استفاده کردن از سرویس های شهری یکی از بهترین خدماتی می باشد که مشتریان در استفاده از آن از زمان ارسال و کیفیت ارسال بسته های پستی خود رضایت دارند. همچنین شما اگر بسته ای را بخواهید به خارج از کشور ارسال کنید می توانید از خدمات پستی آن استفاده نمایید. زمانی که شما بسته خود را برای ارسال به شرکت پستکس برای پست پیشتاز ارائه می دهید می توانید همان لحظه کد رهگیری پست را دریافت نمایید و بسته های خود را پیگیری کنید. همچنین اگر شما برای رساندن کالاها و بسته های پستی خود عجله دارید می توانید از خدمات درب تا درب این شرکت استفاده کنید.

2. قرارداد با شرکت های متنوع :

 از دیگر ویژگی های و خدماتی که شرکت پشتی پستکس به مشتریان خود ارائه می دهد این است که با شرکت های متنوعی برای ارسال کالا قرارداد بسته است. شرکت پستی چاپار، پست وان، اداره پست، اسنپ باکس ، BTS، PDE و یارباکس که کالاهای داخلی را ارسال می کنند با این شرکت قرارداد دارند. البته شرکت پستی بلو اسکای ، TPG و … هم که کالاهای خارجی را ارسال می کنند با این شرکت قرارداد پستی دارند. برای حمل و نقل کالاهای سنگین خود نیز می توانید به این شرکت اعتماد داشته باشید، چرا که شرکت با اوبار بار هم قرارداد بسته است. بنابراین شما نیازی نیست نگران نوع بار خود باشید، چرا که در هر صورت شرکت پستکس می تواند بار شما را ارسال کند.

پستِکس

3. کیفیت، سرعت و قیمت مناسب :

شما برای اینکه بسته پستی خود را به وسیله این شرکت و پست پیشتاز به مقصد برسانید می توانید تمامی موارد مهمی که برایتان اهمیت دارد را مورد بررسی قرار دهید. کیفیت بسته های پستی شما برای ارسال بی نظیر می باشد، چرا که بسته بندی هر یک از بسته های پستی شما به بهترین نحو ممکن انجام می شود بطوری که شما از آن رضایت خواهید داشت. سرعت ارسال بسته های پستی هم بسیار بالا می باشد و شما در کمترین زمان می توانید بسته های مورد نظر خود را به گیرنده برسانید. نسبت به بسیاری از شرکت های پستی دیگر، پستکسهزینه به صرفه تری را نیز از مشتریان خود دریافت می کند و به همین دلیل مشتریان راضی زیادی دارد. اگر هر یک از این سه مورد مهم را در کنار هم قرار دهید به خوبی می توانید متوجه شوید که برای شما استفاده از خدمات این شرکت بسیار به صرفه می باشد.

4. دریافت بارکد و کد رهگیری پست :

شما به محض اینکه بسته پستی خود را برای ارسال در سامانه پستکس ثبت کنید می توانید بارکد پستی آن را دریافت کنید. زمانی که بارکد را دریافت کرده باشید می توانید به راحتی مکان بسته پستی خود را مشاهده کنید و در هر لحظه که مایل باشید از وضعیت بسته ارسالی خود مطلع شوید. این کد به طور معمول 24 رقمی می باشد و زمانی که آن را در سامانه اینترنتی پستکسوارد کنید می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بسته پستی خود داشته باشید.

5. صادرات و واردات :

بسیاری از افرادی که مشغول به صادارت و واردات کالا هستند می توانند از خدمات پست خارجی این شرکت استفاده کنند. در واقع باید بدانید که پستکسبه 180 کشور دنیا بار ارسال می کند، حتی اگر شما بار ارسال شده ای به کشور آمریکا و کانادا داشته باشید این شرکت برای شما ارسال می کند. بنابراین دیگر نیازی نیست نگران بارهای ارسالی خود به کشورهای خارجی باشید چرا که تمامی آنها در پستکس ارسال می شوند.

پستکس چیست

6. خدمت رسانی به فروشگاه های آنلاین :

امروزه بسیاری از افراد کسب و کار آنلاین دارند و به همین دلیل باید بستر کسب و کار اینترنتی خود را رونق ببخشند. زمانی که مشتریان این فروشگاه ها خرید خود را انجام می دهند باید به صورت پستی بسته هایشان از طریق پست پیشتاز ارسال شود. افزونه های زیادی برای این فروشگاه ها طراحی شده است که پستکس برای تمامی این فروشگاه های آنلاین راهکاری را ارائه می دهد. پستکس برای مهمترین نوع این فروشگاه ها یعنی WOO COMMERCE افزونه ی آماده و برای سایر انواع فروشگاه ها دارای API می باشد و شما می توانید هر یک از آنها را که مایل هستید برای ارسال کالاهای خود استفاده کنید. رشد و افزایش فروشگاه های آنلاین امروزه نسبت به محیط های کاری بسیار بیشتر شده است، چرا که بسیاری از افراد ترجیح می دهند خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند. بنابراین شما باید به محیط فروشگاه آنلاین خود اهمیت بسیاری دهید و از افزونه های معتبری استفاده کنید.

معرفی پستِکس: روش ارسال جدید در بیدُک - بلاگ فروشگاه ساز بیدک

7. راحتی و آسایش :

بدون شک این مسئله که شما بخواهید برای ارسال بسته های پستی خود به روش پست پیشتاز به اداره پست و یا شرکت های پستی بروید خسته کننده می باشد. افرادی که در شهرهای بزرگ کار می کنند، بدون شک دغدغه های زیادی دارند و زمان اینکه بخواهند بسته های پستی خود را به شرکت ببرند را نخواهند داشت. پستکسهر نوع بسته پستی که شما داشته باشید را از درب منزل از شما دریافت می کند و به مقصد مورد نظرتان می رساند. بنابراین شما با خدماتی که این شرکت پستی ارائه می دهد راحتی و آسایش بسیار بیشتری خواهید داشت.

تلگرام:
iranpostex@
اینستاگرام:
https://instagram.com/postex.ir
سایت:
www.postex.ir
تلفن تماس:
۰۲۱۹۱۳۰۰۱۵۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا