آموزش های کاربردیاخبار

معرفی سامانه های حمل بار و خدمات پستی

حمل  بار چه از نوع سبک و چه سنگین همیشه پردردسر بوده است. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سامانه های هوشمند متنوع خدمات پستی حمل بار از شهری و بین شهری بدون هیچ مشکلی حمل می شوند. در زمان حمل بار محافظت و امنیت بار از مهمترین دغدغه ها است که با توجه به شیوه ی بسته بندی و حمل بار در روش های نوین این دغدغه وجود ندارد.

هزینه های باربری در کنار امنیت و محافظت برای همه ی مردم مهم است. البته این هزینه بستگی به عوامل متعددی دارد که می توان به نوع بار، مسافت، شیوه ی بسته بندی ، نوع وسیله نقیله حمل بار و حتی ارزش بار اشاره کرد.

در ادامه چند سامانه حمل و نقل امن را معرفی می کنیم.

اوبار

یکی از سامانه های هوشمند خدمات پستی برای حمل ونقل داخلی اپلیکیشن و وبسایت اوبار است. این سامانه ارتباطی میان مردم و راننده های وسائل نقلیه حمل بار می باشد. می توانید از طریق ثبت بار خود قیمت حمل بار را مشاهده کنید و بعد از آن بار خود را به یک راننده بسپارید.

در اوبار علاوه بر قیمت می توانید حمل بار خودرا از زمان بارگیری تا زمان تخلیه برروی نقشه مشاهده کنید. زمان مشخصی هم برای ثبت بار وجود ندارد شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز بار خود را ثبت و حمل کنید.

اوبار شرایطی را برای رانندگان به وجود آورده است که با ثبت نام در سامانه می توانند اعلام بارها در مسیر خود را ببینند و با داشتن بار در رفت و برگشت خود درآمد بیشتری داشته باشند.

ایران باربری

ایران باربری یک وبسایت مشاوره برای حمل بار به سراسر کشور و حمل ونقل بین المللی است. از طریق وبسایت ایران بار می توانید با مشاوران تماس بگیرید و قیمت بگیرید.

بیمه حمل و نقل بار در ایران باربری شامل تصادفات، آتش سوزی، واژگونی و غیره می شود. 4 نوع بیمه در ایران باربری وجودارد: ترانزیت، صادراتی، وارداتی و داخلی.

خدمات پستی دیگر ایران باربری به غیر از حمل و نقل بسته بندی به شیوه های اروپایی، باز کردن و چیدمان اثاثیه و ارائه مشاوره برای حمل بار بی دردسر می باشد. هزینه های بسته بندی بر به طور جداگانه در ایران بار محاسبه می شود.

باروان

باروان یک سامانه آنلاین حمل بار به سراسر کشور است. رانندگان وسائل نقلیه با استفاده از اپلیکیشن باروان می توانند از بارهای اطرافشان مطلع شوند و با انتخاب حمل آن بار را انجام دهند.

تلاش باروان بر این است که تولید کنندگان دغدغه حمل و نقل نداشته باشند. صاحبان بار با ثبت نام در باروان می توانند قیمت حمل خود را بگیرند.

ظریف بار

یک سامانه تلفنی حمل باربه سراسر کشور است. شما می توانید از طریق شماره 1500 مشخصات و ثبت بار خود را انجام دهید.

خدمات پستی ظریف بار شامل حمل بار بین شهری، کارتن اسباب کشی، بهترین روش های بسته بندی لوازم منزل را به صورت شبانه روزی انجام می دهد. یکی دیگر از خدمات ظریف بار گاو صندوق بزرگ ظریف بار با قفل اختصاصی برای نگهداری لوازم منزل ، جهیزیه، کالاهای نمایشگاهی و غیره است.

پست و پست بار

بازارمتریال فروشگاه آنلاین مصالح ساختمانی، سرویسی با نام حمل و نقل ویژه دارد. سرویس حمل و نقل بازار متریال با توجه به اینکه ناوگان حمل و نقل پست را در اختیار دارد بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

به طور مثال 1 کیلو بار بدون لحاظ کردن حجم بار از هر نقطه ایران به دورترین نقطه در کشور توسط ناوگان حمل و نقل شرکت ملی پست 9500 تومان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا